fbpx
  • Sprzedaż kostki brukowej
  • Sprzedaż ogrodzeń łupanych, betonowych
  • Sprzedaż galaneterii betonowej-palisady, obrzeża
fb
Projekty

Projekty kostki brukowej 2D oraz 3D

Nie masz pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni wokół własnego domu?
Nie wiesz jak dobrać i dostosować do swoich potrzeb kostkę brukową?
Potrzebujesz pomocy przy wyborze ogrodzenia? Świetnie trafiłeś!
Zaprojektujemy dla Ciebie podjazd, ogrodzenie, pomożemy dobrać kształty oraz kolory.

Projektując strefę wokół domu należy myśleć kompleksowo – już na etapie projektu warto wziąć pod uwagę inne elementy, niż tylko wjazd do garażu czy ścieżkę prowadzącą nas do drzwi wejściowych…

Warto zwrócić uwagę na takie aspekty naszej inwestycji jak: architektura budynków, ogrodzenie, przestrzeń przeznaczona dla relaksu, dzieci, zwierząt, oświetlenie czy aranżację zieleni, by nasze podwórko nie stało się tylko taflą bezmyślnie położonego betonu.

Oferta projektowa oparta jest na bezpośrednim kontakcie inwestora i projektanta podczas realizacji inwestycji – zarówno na etapie projektowania jak i trakcie realizacji służymy pomocą i radą.

Projekt obejmuję przyjazd projektanta na miejsce inwestycji, który wcześniej został ustalony w dogodnym dla wszystkich terminie. Podczas spotkania wykonywane są pomiary w terenie. Jest to również czas na rozmowę, czy sugestie zarówno projektanta jak i inwestora. Projektant pracuje z wykorzystaniem takich dokumentów jak: plan zagospodarowania terenu, rzut budowlany obiektu oraz projekt kolorystyki elewacji lub zdjęcie jej wzoru, dlatego warto zgromadzić je w jednym miejscu przed spotkaniem.

Kompleksowa aranżacja kostki brukowej

Każdy projekt — także ten dotyczący ułożenia kostki brukowej wokół domu powinien zostać najpierw szczegółowo zaplanowany. W jego realizacji bardzo pomocne są wszelkiego rodzaju wizualizacje — zarówno w wersji 2D, jak i 3D. Dzięki temu możesz dowiedzieć się, czy wybrane przez Ciebie kolory pasują do siebie, a wszelkie wzory tworzą spójną całość. Bardzo często bowiem zdarza się, że to, co dobrze wygląda na półce w hurtowni, zupełnie nie sprawdzi się w świetle dziennym na dużej powierzchni. Dlatego też skorzystanie z naszej pomocy pomoże Ci oszczędzić czas i pieniądze, a także uzyskać efekt, o jakim zawsze marzyłeś.

Nowoczesne projekty kostki brukowej 3D dla firm i Klientów indywidualnych

Naszych projektów 3D nie tworzymy w ciemno. Doskonale bowiem wiemy, że tylko wizja lokalna daje możliwość stworzenia takiej wizualizacji, dzięki której Klient uzyska oczekiwany efekt prac. Nasza projektantka dokonuje niezbędnych pomiarów i uważnie wsłuchuje się w sugestie Inwestorów. Na etapie projektu możesz zgłosić poprawki — dopiero później zamawiamy materiał oraz przystępujemy do wykonania aranżacji. Nie korzystamy z tanich, dostępnych w marketach budowlanych materiałów — tym, co nas wyróżnia, jest oferta bazująca na produktach najwyższej jakości od zaufanych dostawców. Kostka brukowa, którą kupujemy dla naszych Klientów, jest trwała, estetyczna, a przede wszystkim solidna.

Wybierz swój projekt kostki brukowej i zyskaj estetyczne otoczenie domu lub firmy z trwałego materiału wysokiej jakości

Nie chcesz mieć podjazdu lub podwórka takiego jak sąsiad? Zależy CI na trwałym rozwiązaniu — łatwym w czyszczeniu i pielęgnacji oraz solidnym materiale? Szukasz kogoś, kto wykona dla Ciebie nieszablonową aranżację kostki brukowej? Zgłoś się do nas! Będziesz mógł wybrać spośród szerokiej gamy produktów renomowanych marek, a do tego — zrealizować całą usługę w jednym miejscu. Zadzwoń lub napisz albo odwiedź nas osobiście w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 lub w sobotę od 8 do 14. Zapraszamy!

Najważniejsze jest to, że sam decydujesz czego potrzebujesz.

W ofercie posiadamy także projekty 2D oraz 3D. Projekty zawierają kolorystykę, wzory kostek, wymiary, orientacyjne wysokości. Dodatkowo projekt możemy poszerzyć o:

  • Projekt oświetlenia,
  • projekt ogrodzenia,
  • projekt zieleni.

W skład projektu wchodzą dokładne wyliczenia, wyszczególnienia zastosowanego materiału. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć zawierających wizualizację 3d.
Jeśli jesteś zainteresowany kliknij w formularz: