fbpx
  • Sprzedaż kostki brukowej
  • Sprzedaż ogrodzeń łupanych, betonowych
  • Sprzedaż galaneterii betonowej-palisady, obrzeża
fb
Projekty

Projekty kostki brukowej 3d

Nie masz pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni wokół własnego domu?
Nie wiesz jak dobrać i dostosować do swoich potrzeb kostkę brukową?
Potrzebujesz pomocy przy wyborze ogrodzenia? Świetnie trafiłeś!
Zaprojektujemy dla Ciebie podjazd, ogrodzenie, pomożemy dobrać kształty oraz kolory.

Projektując strefę wokół domu należy myśleć kompleksowo – już na etapie projektu warto wziąć pod uwagę inne elementy, niż tylko wjazd do garażu czy ścieżkę prowadzącą nas do drzwi wejściowych…

Warto zwrócić uwagę na takie aspekty naszej inwestycji jak: architektura budynków, ogrodzenie, przestrzeń przeznaczona dla relaksu, dzieci, zwierząt, oświetlenie czy aranżację zieleni, by nasze podwórko nie stało się tylko taflą bezmyślnie położonego betonu.

Oferta projektowa oparta jest na bezpośrednim kontakcie inwestora i projektanta podczas realizacji inwestycji – zarówno na etapie projektowania jak i trakcie realizacji służymy pomocą i radą.

Projekt obejmuję przyjazd projektanta na miejsce inwestycji, który wcześniej został ustalony w dogodnym dla wszystkich terminie. Podczas spotkania wykonywane są pomiary w terenie. Jest to również czas na rozmowę, czy sugestie zarówno projektanta jak i inwestora. Projektant pracuje z wykorzystaniem takich dokumentów jak: plan zagospodarowania terenu, rzut budowlany obiektu oraz projekt kolorystyki elewacji lub zdjęcie jej wzoru, dlatego warto zgromadzić je w jednym miejscu przed spotkaniem.

Najważniejsze jest to, że sam decydujesz czego potrzebujesz.

W ofercie posiadamy także projekty 2D oraz 3D. Projekty zawierają kolorystykę, wzory kostek, wymiary, orientacyjne wysokości. Dodatkowo projekt możemy poszerzyć o:

  • Projekt oświetlenia,
  • projekt ogrodzenia,
  • projekt zieleni.

W skład projektu wchodzą dokładne wyliczenia, wyszczególnienia zastosowanego materiału. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć zawierających wizualizację 3d.
Jeśli jesteś zainteresowany kliknij w formularz: