fbpx
  • Sprzedaż kostki brukowej
  • Sprzedaż ogrodzeń łupanych, betonowych
  • Sprzedaż galaneterii betonowej-palisady, obrzeża
fb
Joniec

Ogrodzenia JONIEC

Firma JONIEC® to wiodący polski producent ogrodzeń betonowych oraz elementów małej architektury ogrodowej. Początki ich działalności sięgają lat osiemdziesiątych XX wieku, kiedy to rozpoczęli produkcję łupanych płytek elewacyjnych pod szyldem JONIEC®. Od ponad 25 lat opracowują własne nowatorskie projekty i wdrażają je do produkcji kładąc główny nacisk na innowacyjność i nowoczesność. Wyspecjalizowali się w produkcji takich produktów jak: ogrodzenia łupane, ogrodzenia betonowe modułowe, podmurówki prefabrykowane, gazony, palisady, bloczki elewacyjne. Wszystkie ich produkty spełniają normy i wymagania niezbędne do utrzymania pozycji lidera na niezwykle konkurencyjnym i wymagającym rynku polskim i europejskim. Wciąż poszukują nowych, efektywnych i innowacyjnych rozwiązań. Dzięki optymalizacji produkcji otrzymują wyroby o niezmiennie wysokiej jakości.

Budujesz wymarzony dom jednorodzinny pod miastem? Chcesz zapewnić swoim najbliższym poczucie bezpieczeństwa oraz prywatności? Nie ma na to lepszego sposobu, niż otoczenie działki solidnym murem. Tego rodzaju ogrodzenie stanowi nie tylko element zabezpieczenia terenu posesji, ale również uzupełnia zewnętrzną aranżację. Warto wybrać taki wariant, który pięknie będzie komponował się z elewacją domu, elementami ogrodu oraz całością. Sprawdź, jakie propozycje ogrodzeń przygotowała firma JONIEC! Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem.

Ogrodzenia od polskiego producenta

Ogrodzenia firmy JONIEC to idealna propozycja dla tych, którzy cenią połączenie najwyższej jakości z dopracowaną, elegancką estetyką wykończenia. Jeśli zależy Ci na perfekcyjnym efekcie, wybierz jedną z propozycji tego polskiego producenta, który na rynku funkcjonuje już od ponad 30 lat. W katalogu projektów znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy tradycyjnego stylu, jak i nowoczesnych, minimalistycznych rozwiązań. Sprawdź, jakie kolory oraz wzory ogrodzeń łupanych lub modułowych czekają, by uzupełnić zewnętrzną aranżację Twojego domu!

Ogrodzenia łupane marki JONIEC

Jeśli podoba Ci się rustykalno-tradycyjny styl oparty na surowym wykończeniu przypominającym lity kamień naturalny, z pewnością zachwycą Cię ogrodzenia łupane przygotowane przez markę JONIEC. Ogromny wybór kolorów to gwarancja, że dobierzesz idealne ogrodzenie, które będzie stanowiło naturalne uzupełnienie domu i terenu wokół niego. Aby mur perfekcyjnie wyglądał z każdej strony, oferujemy estetyczne wykończenie w postaci daszków gładkich lub łupanych. Skontaktuj się z nami, by wybrać najlepszą kompozycję dla swojego domu!

Minimalistyczne ogrodzenia modułowe

Jeżeli Twój dom utrzymany jest w stylu skandynawskim lub industrialnym, z pewnością świetnie uzupełnisz jego zewnętrzną aranżację modułowym ogrodzeniem marki JONIEC. Poszczególne serie zachwycają prostymi geometrycznymi kształtami, eleganckim wykończeniem oraz możliwością dopasowania konstrukcji do różnych oczekiwań. Poznaj propozycje producenta w aktualnym katalogu i skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły — zapraszamy!

Zobacz KATALOG 2019