fbpx
  • Sprzedaż kostki brukowej
  • Sprzedaż ogrodzeń łupanych, betonowych
  • Sprzedaż galaneterii betonowej-palisady, obrzeża
fb
DrewBet

Ogrodzenia DREWBET

DREWBET zajmuje się również produkcją i sprzedażą ogrodzeń betonowych, drewnianych, bram oraz furtek. Zapewniają duży asortyment i wysoką jakość. Estetyka i trwałość, którymi cechują się ich wyroby pozwalają na eleganckie wykończenie zarówno prywatnych posesji jak i placów handlowych, przemysłowych oraz ogrodów. Prostota konstrukcji ogrodzeń umożliwia samodzielny, szybki i łatwy montaż.

Zobacz KATALOG OGRODZEŃ

Zadbaj o solidne ogrodzenie — DREWBET

Jako firma z 8-letnim doświadczeniem możemy poszczycić się współpracą z najbardziej uznanymi producentami artykułów budowlanych. Produkty marki DREWBET to propozycja dla każdego, komu zależy nie tylko na wytrzymałym, ale również efektownym ogrodzeniu. Wykonane z odpornych na warunki atmosferyczne materiałów doskonale sprawdzą się na posesjach o różnej powierzchni. W zależności od Twoich indywidualnych preferencji możesz wybrać dowolne ogrodzenie pomiędzy rewelacyjnymi panelami drewnianymi lub betonowymi. Jeśli masz własną wizję projektu — koniecznie podziel się z nami pomysłem, a my z pewnością dołożymy wszelkich starań, aby idealnie odwzorować Twoją koncepcję.

Ogrodzenia marki DREWBET

Stoisz przed wyborem ogrodzenia, ale nie wiesz, na jaki materiał postawić? Zastanawiasz się pomiędzy modelami drewnianymi a betonowymi? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Dysponujemy asortymentem polskiego producenta DREWBET specjalizującego się w tworzeniu wytrzymałych, a przy tym bardzo stylowych paneli ogrodzeniowych zarówno z naturalnego drewna, jak i betonu. Nie masz pomysłu na to, jak ma wyglądać cała realizacja? Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również wykonujemy projekty i montujemy całe systemy ogrodzeniowe marki DREWBET.

Pustaki ogrodzeniowe: DREWBET

W naszej ofercie znajdziesz praktyczne pustaki, które doskonale nadają się jako podstawowy element każdego ogrodzenia. DREWBET jako producent materiałów budowlanych gwarantuje znakomitą jakość swoich towarów, dzięki czemu powiększyliśmy cały asortyment o propozycję solidnych pustaków ogrodzeniowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą Klientów, doradzając im na każdym etapie współpracy. Oferujemy profesjonalne konsultacje z fachowcami, pomoc w wyborze najlepszego rodzaju ogrodzenia. Realizujemy indywidualne projekty, montujemy panele, furtki oraz bramy, a przy tym świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem ogrodzenia DREWBETskontaktuj się z nami już dziś!