fbpx
  • Sprzedaż kostki brukowej
  • Sprzedaż ogrodzeń łupanych, betonowych
  • Sprzedaż galaneterii betonowej-palisady, obrzeża
fb
Ogrodzenia

Ogrodzenia betonowe Konin, Słupca, Turek, Koło

Jaki rodzaj ogrodzenia wybrać, aby pasowało do naszego domu – tradycyjny czy współczesny?
Na jaki materiał się zdecydować, abyśmy czuli się bezpiecznie i komfortowo na swojej posesji?
W bogatej ofercie, którą prezentuje nasza firma, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Proponujemy Państwu zarówno najwyższej jakości produkty renomowanych firm specjalizujących się w produkcji ogrodzeń jak i porady naszych pracowników.

Wśród wielu systemów ogrodzeniowych proponujemy:

 

  • Ogrodzenia łupane:

  • Ogrodzenia gładkie – nowoczesne;

  • Ogrodzenia palisadowe – bloki monolityczne:

Wiele więcej kolekcji ogrodzeń łupanych, gładkich czy palisadowych można zobaczyć w naszym ogrodzie pokazowym.

Zobacz Galerię Naszych Ogrodzeń…

Trwałe, wysoce estetyczne ogrodzenia betonowe usatysfakcjonują wszystkich właścicieli posesji szukających oryginalnych rozwiązań na zabezpieczenie terenu i zachowanie wysokiego poziomu prywatności. Dzięki nowoczesnej technice obrabiania betonowych bloków, a także różnorodności wykorzystywanego materiału, możliwe jest dopasowanie wyglądu muru do stylu fasady budynku czy aranżacji ogrodu. Klientom z Konina, Słupcy, Turku oraz innych miejscowości oferujemy ogrodzenia betonowe od renomowanych producentów, takich jak KONEKT, DREWBET, BRUK-BET ,JONIEC, OMEGA, KOST-BET.

Zalety ogrodzeń betonowych

Ogrodzenia betonowe charakteryzuje nie tylko trwałość, ale również szeroki wybór surowca, który można dobrać do indywidualnych preferencji. Zarówno klasyczne, jak i nowoczesne projekty cieszą się niezwykłym powodzeniem wśród osób przykładających wagę do zachowania prywatności. Wybór odpowiednich płyt zapewnia całkowite odseparowanie od spojrzeń spacerowiczów znajdujących się po drugiej stronie posesji. Oprócz dyskrecji i komfortu płoty betonowe skutecznie chronią przed dzikimi zwierzętami, które mogą dokonać zniszczeń w sadzie lub ogrodzie. Mieszkasz w Kole, Koninie, Słupcy, Kleczewie, Turku lub okolicy? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Ogrodzenia betonowe – bogaty wybór stylów

Dzięki współpracy z wiodącymi producentami ogrodzeń, oferujemy Klientom z okolic Konina całą gamę płyt oraz płotów betonowych. Wśród naszych propozycji znajdziesz mury gładkie, łupane, wykonane z pustaków ryflowanych, a także wiele innych. Dostępne wzory przęseł wybierzesz wśród projektów drewnianych, stalowych lub mieszanych. Konkurencyjne ceny, wysoka jakość obsługi oraz profesjonalne doradztwo wyróżniają nas na tle konkurencji. Świadczymy również usługę montażu systemów ogrodzeniowych. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! Kliknij w przycisk formularza.

Wybierz partnera i zobacz galerię zdjęć: