fbpx
  • Sprzedaż kostki brukowej
  • Sprzedaż ogrodzeń łupanych, betonowych
  • Sprzedaż galaneterii betonowej-palisady, obrzeża
fb
Vestone

VESTONE Kostka

VESTONE to nowa marka firmy Budokrusz – jednego z czołowych producentów kostki brukowej i betonu w Polsce. Marka premium zapewni wysoką jakość produktu, jego walory estetyczne oraz urozmaiconą ofertę dostosowaną do wymagań i potrzeb naszych Klientów.

Wysoka jakość produktów i ich niezaprzeczalne walory estetyczne to znaki rozpoznawalne firmy BUDOKRUSZ, która jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem, działającym w sektorze budowlanym od 1990 roku.
Firma jest czołowym producentem betonu towarowego i kostki brukowej w Polsce. Własne kopalnie kruszyw gwarantują stabilność produkcji i rozwój nowych technologii.

BUDOKRUSZ jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem, działającym w sektorze budowlanym od 1990 r. Jest czołowym producentem betonu towarowego oraz kostki brukowej w Polsce. Posiadamy własne kopalnie kruszyw gwarantujące stabilność produkcji i rozwój nowych technologii. Rozwijamy się niezwykle prężnie zapewniając swoim Klientom wysoką jakość produktu, jego walory estetyczne zachowując przy tym relatywnie niską cenę.

VESTONE– kostka firmy BUDOKRUSZ

Szukasz solidnej, wytrzymałej i wodoodpornej kostki burkowej, która doskonale sprawdzi się do stworzenia podjazdu, parkingu, przydomowego tarasu lub alejek w ogrodzie? W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy wyroby marki BUDOKRUSZ. Kostka VESTONE to gwarancja jakości. Produkty te produkowane są z wykorzystaniem nowoczesnej technologii polegającej na zastosowaniu unikalnych domieszek hydrofobizującyh ograniczających nasiąkliwość do minimum. Dzięki takiemu procesowi produkcji, kostki burkowe VESONE mają większą odporność na zabrudzenia i niekorzystne czynniki zewnętrzne takie jak woda, sól czy niska temperatura oraz intensywny kolor, który na długo pozostaje żywy.

GARDEN PREMIUM — dostawca wysokiej jakości kostki VESTONE

Bogata oferta oryginalnych, funkcjonalnych form kostek w połączeniu z dużym wyborem wzorów i kolorów dają możliwość tworzenia estetycznych i spójnych z architekturą otoczenia powierzchni. Wyroby te doskonale nadają się do tworzenia nowocześnie prezentujących się aranżacji podjazdów, ścieżek wokół domu lub przedsiębiorstwa, w ogrodzie czy tarasie. Kostki VESTONE można łączyć ze sobą, wprowadzając dodatkowy kolor lub inny rodzaj powierzchni, tworząc unikalne aranżacje. Sprawdź dostępny na naszej stronie katalog produktów firmy BUDOKRUSZ i wybierz kostkę brukową w dobrej cenie. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień oraz do współpracy z GARDEN PREMIUM!

Zobacz KATALOG 2019