fbpx
  • Sprzedaż kostki brukowej
  • Sprzedaż ogrodzeń łupanych, betonowych
  • Sprzedaż galaneterii betonowej-palisady, obrzeża
fb
DrewBet

Kostka brukowa DREWBET

Od 18 lat firma DREWBET® na nowoczesnych liniach technologicznych tworzy, przy pomocy wykwalifikowanej kadry pracowników i projektantów, wyjątkowe rozwiązania na pograniczu sztuki budowlanej i użytkowego designu.DREWBET® dostarcza profesjonalne i kompleksowe rozwiązania w zakresie zagospodarowania przestrzeni architektonicznej, ogrodów i posesji prywatnych jak również różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej. Wysoka jakość gwarantuje długi okres użytkowania, a wzornictwo dostosowane do panujących w architekturze trendów. Szeroka paleta barw, kształtów oraz zastosowanie różnorodnych kruszyw sprawia, że nawierzchnie wykonane z kostki brukowej dają nieskończenie wiele możliwości aranżacji otoczenia.Produkowana kostka brukowa i galanteria betonowa spełnia wymagania norm europejskich:
PN-EN1338; PN-EN1339; PN-EN1340; PN-EN13198(U); PN-B-19306(U).

DREWBET: kostka brukowa, dzięki której stworzysz piękne i praktyczne otoczenie domu lub firmy

Jako autoryzowany partner handlowy największych producentów kostki brukowej w Polsce, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć wysokiej klasy wyrobów marki DREWBET. Produkty te doskonale nadają się do tworzenia funkcjonalnych i estetycznych posesji prywatnych, podjazdów, ścieżek i alejek w ogrodach oraz różnego rodzaju nawierzchni wykorzystywanych przy obiektach użyteczności publicznej. Sprawdź katalog wyrobów marki DREWBET dostępny na naszej stronie i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Wytrzymała, funkcjonalna, o szerokim zastosowaniu — kostka brukowa DREWBET

Ogromna różnorodność oferty, na którą składają się wyroby DREWBET o zróżnicowanych rozmiarach, wzornictwie, kolorach i funkcjonalności pozwalają na bezproblemowe dopasowanie kostki brukowej do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, a także do otaczającej architektury. Produkty te z powodzeniem wykorzystywane są w budownictwie mieszkalnym, w realizacjach przydomowych powierzchni, nawierzchni firmowych czy miejskich. Doskonale nadają się do wykonywania podjazdów, nowoczesnych tarasów, wejść do obiektów użyteczności publicznej, przydomowych patio czy atrakcyjnych alejek w parkach lub ogrodach.

Bez względu na to, czy szukasz solidnej, tradycyjnej kostki brukowej do stworzenia eleganckiej posesji prywatnej, czy nowoczesnej i ponadczasowj formy kostki do zastosowania w obiektach komercyjnych — kostka brukowa DREWBET to doby wybór!

Zobacz KATALOG 2018/2019