fbpx
 • Sprzedaż kostki brukowej
 • Sprzedaż ogrodzeń łupanych, betonowych
 • Sprzedaż galaneterii betonowej-palisady, obrzeża
fb
Kostka brukowa

Kostka brukowa – Konin, Słupca, Turek

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem największych producentów kostki brukowej w Polsce, takich marek jak Bruk-Bet, Drewbet oraz Vestone,

 • JAKOŚĆ – Posiadamy ofertę produktów najwyższej jakości.
 • WYBÓR – Wyróżnia nas największy wybór kształtów i kolorów w regionie. Niektóre kolekcje dostępne są w aż 27 kolorach!
 • DOSTOSOWANIE – Posiadamy w ofercie kostki o różnych grubościach, kształtach i wykończeniach fazą (bez fazy -> nanofaza -> mikrofaza -> faza). Dzięki temu, możemy dobrać materiał do jego technicznego zastosowania.
 • DORADZTWO – Nasi doradcy techniczni, codziennie służą pomocą podczas obsługi Klienta. Korzystając z naszej wiedzy i długoletniego doświadczenia pomożemy w wyborze.
 • KOMPLEKSOWOŚĆ – W jednym miejscu możecie Państwo nie tylko zakupić materiał wraz z dostawą na inwestycję, ale również skorzystać z usługi projektowej oraz usługi montażowej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące powierzchnie:

 • Powierzchnie jednokolorowe. Kolekcja bazuje na jednobarwnych elementach, z zastosowaniem jednego barwnika.
 • Powierzchnie postarzane. Kolekcja obejmuje szeroką gamę kostek o charakterystycznej, postarzanej fakturze, uzyskiwanej w specjalnym procesje produkcji. Stylizacja na „starą” nawierzchnię sprawia wrażenie, jakby zatrzymał się czas.
 • Powierzchnie płukane. Wytwarzane na bazie najlepszych surowców i szlachetnych kruszyw, takich jak marmur czy granit, w trakcie produkcji kostki podlegają specjalnemu procesowi płukania. Wyeksponowanie charakterystycznej struktury kamienia naturalnego.
 • Powierzchnie Colormix. Kolekcje tworzone w procesie zabarwiania wierzchniej warstwy produktu, dzięki któremu uzyskuje się nierównomiernie i o różnej mocy natężenia rozłożoną barwę. Za sprawą oryginalnych melanży kolorystycznych, kostki o rozmaitych rozmiarach i kształtach tworzą bardzo zindywidualizowane kompozycje. Układane zgodnie z zasadą 3 palet łączą wyjątkowe efekty wizualne z niezbędną spójnością aranżacji.
 1. Betonowe płyty tarasowe wieloformatowe. Duże formaty, różne struktury, różne wysokości produktu umożliwiają zabudowę na prawie każdej nawierzchni. Zobacz niżej nasze produkty.
 1. Ceramiczne płyty gresowe wieloformatowe. Włoskie gresy porcelanowe z najwyższej półki, są  dla najbardziej wymagających. Kolekcja wyróżnia się wyjątkową estetyką, funkcjonalnością i doskonałymi parametrami technicznymi. Produkty cechują się wysoką odpornością na plamy, mróz, środki chemiczne czy zarysowania. Zobacz niżej nasze produkty. 

Oczywiście to nie są nasze wszystkie produkty, to tylko przedsmak! Nasza oferta jest bardzo obszerna. Zapraszamy na nasz plac pokazowy, na którym posiadamy ekspozytory produktów.

Jeżeli jesteś zainteresowany nasza ofertą kliknij w przycisk formularza poniżej:

 

Wybierz partnera i zobacz galerię zdjęć:
Masz pytania? Zadzwoń.