fbpx
 • Sprzedaż kostki brukowej
 • Sprzedaż ogrodzeń łupanych, betonowych
 • Sprzedaż galaneterii betonowej-palisady, obrzeża
fb
Galanteria betonowa

Galanteria betonowa do ogrodu Konin

W naszej ofercie Państwo znajdziecie wszystkie produkty, które oprócz kostki brukowej są niezbędne do aranżacji powierzchni z bruku.

W ofercie posiadamy:

 • Pojedyncze palisady łupane – o różnym przekroju i rozmaitych wysokościach w dziesięciu dostępnych kolorach;
 • Pojedyncze palisady półokrągłe – o przekroju półksiężyca i wysokości 40 cm;
 • Pojedyncze palisady prostokątne gładkie o przekroju 10×16 cm i wysokości 40 cm;
 • Obrzeża palisadowe 6/28/50 cm lub 8/28/50 cm lub 8/30/57 cm lub 6/25/50 cm;
 • Gotowe bloki schodowe o strukturze gładkiej lub łupanej na podstopniu;
 • Cegła łupana dekoracyjna;
 • Obrzeża betonowe: 6/20/100 cm lub 8/30/100 cm;
 • Krawężniki drogowe: 15/30/100 cm.

PALISADY I OBRZEŻA 

STOPNIE SCHODOWE

Galanteria betonowa: Konin

Zastanawiasz się, jak zaaranżować ogród, by nadać mu elegancki i szlachetny charakter? Chcesz stworzyć konstrukcje, które urozmaicą wygląd oraz funkcjonalność terenu zielonego wokół domu? A może chcesz, by ogród był podzielony na różne strefy, a efekt ten pomogą Ci osiągnąć specjalnie zaprojektowane donice na rośliny? Sprawdź, jak wiele możliwości daje zastosowanie galanterii betonowej! Serdecznie zapraszamy do współpracy Klientów z Konina, jak również innych miejscowości.

Galanteria betonowa do ogrodu

Poszczególne elementy, takie jak palisady półokrągłe lub prostokątne, obrzeża palisadowe, bloki schodowe, krawężniki czy cegły dekoracyjne charakteryzują się różnymi rodzajami wykończenia. W zależności od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć i w jakim stylu ostatecznie ma być zaaranżowany ogród, możesz wybrać spośród rozmaitych kolorów, rozmiarów, kształtów oraz rodzajów powierzchni, np. gładkie bądź łupane. Zastanawiasz się, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się do Twojego ogrodu? Zachęcamy do skorzystania z usługi projektowania z zastosowaniem galanterii betonowej dostępnej w naszej ofercie.

Elegancka galanteria betonowa: ogrodowa aranżacja w najlepszym stylu

Produkty służące do wykończenia dużych donic ogrodowych, schodów, ścieżek czy innych elementów architektury terenu wokół domu powinny nie tylko zachwycać doskonałą estetyką, ale przede wszystkim trwałością i odpornością na działanie rozmaitych czynników zewnętrznych. Gwarancją długiej żywotności konstrukcji jest dobór najlepszych jakościowo palisad, przemyślany projekt, a także starannie wykonane prace montażowe. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z usług właśnie naszej firmy!

Galanteria betonowa: producent

Naszym Klientom z Konina i okolic oferujemy kompleksową obsługę obejmującą doradztwo techniczne, przygotowanie projektu aranżacji ogrodowej, dostarczenie materiałów na miejsce oraz montaż elementów galanterii betonowej. Do dyspozycji jest także duży ogród pokazowy na terenie siedziby naszej firmy, gdzie każdy może zapoznać się z produktami starannie wyselekcjonowanych marek. Sprawdź, jak pięknie mogą prezentować się masywne donice, schody, ścieżki i inne elementy w Twoim przydomowym ogrodzie. Poznaj wszystkie nasze propozycje oraz pomysły aranżacji, by roślinne kompozycje zachwycały każdego, kto odwiedza Twój ogród. Zapraszamy do współpracy!