• Sprzedaż kostki brukowej
  • Sprzedaż ogrodzeń łupanych, betonowych
  • Sprzedaż galaneterii betonowej-palisady, obrzeża
fb
WSPÓŁPRACUJEMY Z:
Czyszczenie

Powierzchnia wykonana z kostki brukowej jest narażona na zabrudzenia atmosferyczne oraz zabrudzenia naniesione przez użytkowników. W celu cieszenia się piękną nawierzchnią należy ją co najmniej raz w roku podać profesjonalnemu czyszczeniu przez wyspecjalizowaną firmę. Czyszczenie i mycie jest jednym z kluczowych zabiegów, który zapewni długą żywotność oraz doskonały wygląd. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, poszerzyliśmy swoją ofertę o czyszczenie i impregnację kostki brukowej oraz powierzchni betonowych.

Oferujemy:
– Mycie kostki brukowej,
– Mycie kostki granitowej,
– Czyszczenie tarasów i schodów,
– Mycie ogrodzeń betonowych.

Zabrudzona kostka brukowa to zasadniczy problem niejednego z nas. Nadmiar piasku, osadów czy zazieleń niekorzystnie wpływa na wygląd ścieżek, podjazdów, a także tarasów. Dzięki sprzętowi najwyższej jakości jesteśmy w stanie usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia takie jak olej czy tłuszcz. Gwarantujemy profesjonalne i solidne wykonanie usługi.

Czyszczenie kostki opieramy na usuwaniu zabrudzeń powierzchniowych wykonując w tym celu działania polegające na:
– Usuwanie porostów i mchów,
– Usuwanie plam olejowych i ropo odpornych,
– Usuwanie zabrudzeń powstałych na skutek remontów,
– Usuwanie nacieków z rdzy,
– Usuwanie przebarwień,
– Usuwanie błota i pozostałych zabrudzeń.

Po wykonaniu usługi wyczyszczenia, zachęcamy Państwa do zaimpregnowania danej powierzchni. Taki zabieg pozwala na zabezpieczenie przed brudem i zużyciem znacznie poprawiając wygląd.