fbpx
  • Sprzedaż kostki brukowej
  • Sprzedaż ogrodzeń łupanych, betonowych
  • Sprzedaż galaneterii betonowej-palisady, obrzeża
fb
Blog
Projekt Nawierzchni Ogrodowej za 1 zł
7 lutego, 2022

Wielka Promocja z 1000 zł na 1 zł  


Projekt Nawierzchni ogrodowej z kostki brukowej.

 

  • Nie masz pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni wokół własnego domu ?
  • Nie wiesz jak dobrać i dostosować do swoich potrzeb kostkę brukową?
    Świetnie trafiłeś ! Zaprojektujemy dla Ciebie podjazd, ścieżki, opaski wokół domu, małą architekturę, donice (palisady, gotowe bloki schodowe)Projekt 2D pozwoli na zwymiarowanie zapotrzebowanego materiału, dzięki temu nie będziesz narażony na dodatkowe niepotrzebne koszty, związane z zakupem nadmiaru produktów. Projekt 2D jest poprzedzany wizytą projektant na terenie inwestycji. Promocja projektu nawierzchni ogrodowej z kostki brukowej 2D z 1000 zł na 1 zł

Warunkiem realizacji usługi projektowej jest wpłacenie całej kwoty tj. 1000 zł brutto. Data uiszczenia wpłaty jest traktowana jako data przyjęcia zamówienia na usługę projektową. Od tego momentu w ciągu 7 dni roboczych kontaktuje się Projektant, aby umówić się na dogodny termin wizyty.

Prace projektowe polegają na wykonaniu jednej koncepcji zagospodarowania nawierzchni opartej na materiałach dostępnych w ofercie sprzedażowej firmy OGRÓD PREMIUM.

Szczegóły wykonania koncepcji oraz forma i termin jej przekazania Klientowi jest ustalana indywidualnie z Projektantem.

Projekt koncepcyjnego zagospodarowania nawierzchni jest przekazywany drogą mailową, a po pełnej akceptacji przekazywany jest w formie wydruku.

Podpisując zamówienie wykonania projektu z wizją lokalną, Klient wyraża zgodę na wejście Projektanta na teren nieruchomości wskazanej w zamówieniu, celem przeprowadzenia wizji w terenie i dokonania niezbędnych pomiarów. Cena projektu obejmuję jedną wizytę projektantki na Inwestycji.

Klient nie może wprowadzać więcej niż dwie zmiany w terminie 14 dni od daty przekazania mu koncepcji zagospodarowania nawierzchni.

Każda dodatkowa korekta projektu to koszt 50 zł.

Usługa ekspresowa to dodatkowy koszt 150 zł.

Projekt nie jest projektem, o którym mowa w Ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane. Jest to koncepcja układu nawierzchni. Zestawienie asortymentu stanowi o rzeczywistej ilości materiału po ułożeniu. Zaleca się doliczyć 5-10% na przycięcia i odpady. Faktyczne wymiary należy skorygować wcześniej na budowie. Firma GARDEN PREMIUM nie jest zobowiązana do wykonywania nadzoru  autorskiego nad realizacja inwestycji
*Chcesz dowiedzieć się więcej? zadzwoń do nas: 888-292-433 lub 512-738-049 lub odwiedź nas Garden Premium Konin ul.Poznańska 192. *Promocja obowiązuje do 15 lutego 2022r. z możliwością przedłużenia promocji. Więcej informacji u naszego doradcy.