fbpx
  • Sprzedaż kostki brukowej
  • Sprzedaż ogrodzeń łupanych, betonowych
  • Sprzedaż galaneterii betonowej-palisady, obrzeża
fb
Blog
Kilka zdań na temat usługi projektowej
15 listopada, 2021

Projekt 2d

Nie masz pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni wokół własnego domu, nie wiesz jak dobrać odpowiednią kostkę brukową do swoich potrzeb, potrzebujesz pomocy przy wyborze ogrodzenia. Świetnie trafiłeś. Zaprojektujemy dla Ciebie podjazd, ogrodzenie, pomożemy dobrać kształty oraz kolory.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów oferujemy szeroką ofertę produktów renomowanych producentów którzy gwarantują najwyższą jakość. Dzięki wieloletniej współpracy z takimi firmami jak: Drewbet, Budokrusz, Joniec, Kost-Bet i zdobytemu doświadczeniu uważamy iż twoje otoczenie nie musi być nudne.

Często skupiamy się na wnętrzu domu, a przecież nie jeden z nas to właśnie w ogrodzie spędza wolny czas i zbiera siły na kolejny dzień. Wokół domu również powinna panować harmonia, a przede wszystkim funkcjonalność, o czym nie zawsze od razu myślimy. To na zewnątrz nasze pociechy biegają, a pupile spacerują. Może czas, żebyś i Ty zadbał o swoje otoczenie ?
A my chętnie Ci w tym pomożemy !

Jesteśmy profesjonalistami. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, a naszym celem jest jego stuprocentowe zadowolenie. Dlatego przygotowaliśmy ofertę projektową, która pomoże nam zweryfikować, a inwestorowi uświadomić swoje potrzeby.

Układ nawierzchni z naniesioną kolorystyką.

Projektując strefę wokół domu należy myśleć kompleksowo – już na etapie projektu warto wziąć pod uwagę inne elementy niż tylko wjazd do garażu czy ścieżkę prowadzącą nas do drzwi  wejściowych. Warto zwrócić uwagę na takie aspekty naszej inwestycji jak: architektura budynków, ogrodzenie, przestrzeń przeznaczona dla relaksu, dzieci, zwierząt, oświetlenie czy aranżacje zieleni by nasze podwórko nie stało się tylko taflą bezmyślnie położonego betonu.

Układ nawierzchni 2d, z naniesionymi produktami.

Oferta projektowa oparta jest na bezpośrednim kontakcie inwestora i projektanta podczas realizacji inwestycji – zarówno na etapie projektowania jak i w trakcie realizacji służymy pomocą.

Projekt obejmuję przyjazd projektanta na miejsce inwestycji, który wcześniej został ustalony w dogodnym dla wszystkich terminie. Podczas spotkania wykonywane są pomiary w terenie. Jest to również czas na rozmowę, czy sugestie zarówno projektanta jak i inwestora. Projektant pracuje z wykorzystaniem takich dokumentów jak: plan zagospodarowania terenu, rzut budowlany obiektu oraz projekt kolorystyki elewacji lub zdjęcie jej wzoru, dlatego warto zgromadzić je w jednym miejscu. Najważniejsze jest to, że sam decydujesz czego potrzebujesz.

Dzięki współpracy z najlepszymi projektantami jesteśmy wstanie zaproponować Państwu także wizualizacje 3D. Poniżej kilka przykładowych realizacji.

Realizacja – wizualizacja 3d, nawierzchnia z kostki brukowej.

Wizualizacja 3D projekt nawierzchni z kostki przed zakładem pracy.

Wizualizacja 3D – realistyczne zdjęcie przedstawiające zaprojektowane materiały oraz nasadzenia.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami:

Milena Dunaj – tel. 512 738 049

Joanna Lubińska tel.  888 292 433