fbpx
  • Sprzedaż kostki brukowej
  • Sprzedaż ogrodzeń łupanych, betonowych
  • Sprzedaż galaneterii betonowej-palisady, obrzeża
fb
Blog
Kilka słów o ogrodzeniach modułowych firmy Joniec
2 grudnia, 2021

Kilka słów o ogrodzeniach modułowych firmy Joniec.

Roma classic

Ogrodzenia modułowe, które posiadamy w ofercie naszej firmy, znajdują zastosowanie w domach prywatnych oraz budynkach użyteczności publicznej. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę kolorystyczną – od ciepłych, delikatnych tonacji, po zimniejsze barwy. Stwórz na swojej posesji wymarzoną kompozycję, która harmonijnie współgra z kolorem elewacji lub elementów ogrodu.

Podstawową zaletą naszych rozwiązań z tej kategorii jest łatwość montażu oraz wielość pomysłów aranżacyjnych. Znajdujące się w ofercie ogrodzenia modułowe, występują w trzech wariantach – ROMA Classic, ROMA Horizon oraz ROMA Perfect. Wyróżnia je przede wszystkim elegancka i klasyczna estetyka, która pozwala na dopasowanie komponentów do domów postawionych zarówno w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym.

Bloczki pozwalają na zbudowanie niskiej podmurówki i wąskich słupków uzupełnionych o przęsła, a także pełnego muru całkowicie zasłaniającego posesję. Doskonale sprawdzają się także jako elementy małej architektury ogrodowej. Wykorzystywane są do obrzeży klombów oraz w charakterze donic.

1.Ogrodzenie modułowe Roma Horizon

ROMA Horizon to produkt, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów poszukujących prostych form współgrających z nowoczesną architekturą domów prywatnych i budynków użyteczności publicznej. ROMA Horizon to system bloczków ogrodzeniowych, których ogromną zaletą jest prosty i szybki montaż. Do wyboru są kolory, które doskonale współgrają zarówno z elewacjami w zimnych, jak i ciepłych tonacjach. Intensywne melanże “z lekkim pazurem” nadają otoczeniu wyjątkowego charakteru.

Dostępna kolorytyka;
-Amber,
-Biały,
-Grafir,
-Marengo,
-Nero,
-Onyx,

BH20 bloczek słupkowy/murkowy
Wymiary: 50,4/20/20 .

BH20 bloczek słupkowy/murkowy
Wymiary: 50,4/28/20.

Ogrodzenia modułowe ROMA Classic

2.Nowoczesne ogrodzenie betonowe ROMA Classic

Nowoczesne ogrodzenie betonowe ROMA Classic to produkt, który doskonale wpasowuje się w aktualne trendy w budownictwie. Prostota i elegancja ogrodzenia idealnie współgrają z nowoczesną architekturą domów. Elementy systemu ROMA Classic dają szerokie spektrum zastosowań: od klasycznych ogrodzeń z niską podmurówką i wąskimi słupkami, po bardziej okazałe ogrodzenia z szerokimi słupkami i podwyższoną podmurówką, aż po mury, które umożliwiają całkowite odgrodzenie posesji od uciążliwości pochodzących z zewnątrz. Ogromną zaletą ogrodzenia ROMA Classic jest prosty i szybki montaż, co znaczącą obniża koszty oraz skraca czas budowy.

Bloczki ogrodzeniowe ROMA Classic mogą być także użyte, jako elementy małej architektury ogrodowej, np. jako donice lub obrzeża klombów. Jest to także doskonały materiał do wznoszenia elewacji ścian zewnętrznych budynków.

Dostępna kolorystyka:
-Gagat,
-Onyx,
-Topaz,

BRDM Bloczek słupkowy
Wymiary 36/36/20

BRSM Bloczek słupkowy;
Wymiary 54,4/20/20.

Dostępna kolorystyka,
Daszki CRDM, CRSM:
-onyx,
-gagat,
-topaz,

Wymiary daszków;
-Daszek CRDM: 36/36/5
-Daszek CRSM: 50,4/20/5