Libet Decco

Antico

 1. Atrio

 2. Durango

 3. Merano

 4. Natulit

 5. Romano

Elegante

 1. Akropol

 2. Piccola

 3. Quadro

 4. Via Castello

Colormix

 1. Akropol

 2. Iberia

 3. Nostalit

 4. Piccola

 5. Stone Road

 6. Stream Line

 7. Vertigo

 8. Via Castello Color Flex

 9. Via Trio Color Flex

 10. Imola Color Flex

Aspero

 1. Imola

 2. Via Castello

 3. Via Trio

 

Antico

1.  Atrio

 Atrio

KLASYCZNA I HARMONIJNA System trzech regularnych prostokątów Atrio w melanżach beżu o różnym natężeniu i torfowych brązów może być ozdobą dróg wokół starych, stylowych budynków i nowoczesnych brył osadzonych w naturalnym otoczeniu. Bardzo dobrze komponuje się ze sprawdzonymi elementami architektury – cegłą, drewnem. Kostki zdają doskonale egzamin na podjazdach – są wytrzymałe oraz odporne na ścieranie i zmiany atmosferyczne.

 Kolor

piaskowo-beżowy  torfowy brąz

Kształty

 

2.  Durango

 Durango

STYLOWA I ORYGINALNA Duże formaty Durango w systemie czterech prostokątów zyskały nową fakturę – postarzanego kamienia w odcieniach beżów i torfowych brązów. Można układać je na rozległych powierzchniach, bardzo dobrze sprawdzą się nie tylko na tarasie, lecz także na szerokich alejach czy podjazdach. Płyty te uwydatnią urodę zabytkowych obiektów, wiejskich posiadłości. Warto też wykorzystać je w aranżacjach w stylu vintage.

 Kolor

piaskowo-beżowy  torfowy brąz

Kształty

 

3.  Merano

 Merano

TRADYCYJNY I STYLOWY Merano o postarzanej powierzchni to nowość w linii Antico. System siedmiu prostokątów w odcieniach beżu i brązu warto zastosować na tarasach tonących w zieleni, w parkach okalających stylizowane, zabytkowe lub tradycyjne, dworkowe posesje. Kostki dobrze prezentują się w otoczeniu skalniaków lub istniejącej już roślinności. Ich geometryczny rysunek wpisze się w klasyczne aranżacje.

Kolor

piaskowo-beżowy  torfowy brąz

Kształty

 


4.  Natulit

 Natulit

Naturalna kostka o wyjątkowo praktycznym oraz uniwersalnym charakterze odznacza się niezwykłą dekoracyjnością. Produkt wyróżnia się postarzanym wyglądem, a także bardzo delikatnym zabarwieniem. Jasna kolorystyka doskonale nadaje się do każdego typu posesji, wzbogacając o walory estetyczne ścieżki ogrodowe, tarasy oraz przestrzenie w miejscach publicznych. Atutem jest także rozsądny stosunek jakości do ceny.

 Kolor

piaskowo-beżowy  torfowy brąz

Kształty

 

Parametry techniczne

5.  Romano

 Romano

Postarzana, bardzo rustykalna w swoim wyglądzie faktura wyrobów z serii Romano wpisuje się w charakterystyczny styl vintage, pięknie komponujący się z ogrodami oraz starymi podwórzami kamienic, podjazdami do rezydencji dworkowych, pałacowych hoteli. Różne kształty z nieregularną linią brzegu podkreślają zabytkowy charakter, a zarazem są w stosunku do siebie bardzo kompatybilne. W efekcie osiągnąć można idealne dopasowanie.

Kolor

piaskowo-beżowy  torfowy brąz

Kształty

 

 Parametry techniczne

Elegante

1. Acropol

Pełne naturalnego uroku nawierzchnie z kostki brukowej Akropol tworzą niepowtarzalną dekorację otoczenia. Łączą w sobie bezpretensjonalny, skromny wygląd ze szlachetnym wykończeniem w postaci fug i nieryflowanej powierzchni. Idealnie nadają się na podłogę tarasową, tworząc w zestawieniu z meblami ogrodowymi zakątek do relaksacji. Doskonale sprawdzają się do wykładania podjazdów oraz ścieżek ogrodowych.

 Kolory

Nero Granito Solaro   Bronzo Bianco carrara

Kształty

Parametry techniczne

2. Piccola

Delikatne, niewielkich rozmiarów kostki brukowe marki Libet z serii Piccola powstały z myślą o tworzeniu wyjątkowych realizacji, wymagających zastosowania precyzyjnie dopasowanych elementów. Mała forma daje szansę na wykreowanie szczególnie dekoracyjnej nawierzchni na bazie łuków, kół, okręgów, itp. Walory estetyczne można zwiększyć poprzez zastosowanie różnych odcieni z naszej bogatej palety barw.

 Kolory

 bianco carrara

granito

nero

solaro

tramonto

bronzo

Kształty

 

Parametry techniczne

3. Quadro

 Quadro

Efektownie prezentujący się system Quadro pozwala na wykonanie nawierzchni o minimalistycznym, matematycznym układzie. Odznaczają się prostym kształtem oraz delikatną w dotyku nawierzchnią. Powstają na bazie elementów w trzech odmiennych formach prostokątów. Wąskie komponenty pozbawione są bocznych faz, co wpływa na doskonały efekt wizualny. Powstające fugi są wyjątkowo smukłe i bardzo regularne.

 Kolory

     Granito   Solaro 

Kształty

Parametry techniczne

 

 

4. Via Castello

 Via Castello

WSZECHSTRONNA I KUNSZTOWNA Najbardziej rozbudowane ze wszystkich rozwiązań firmy Libet – system Via Castello – ma aż 13 rozmiarów kostek. Dzięki temu można go ułożyć tak na dużych, jak na małych powierzchniach. Występuje w trzech stonowanych kolorach o ciepłych i chłodnych odcieniach. To jeden z najbardziej wszechstronnych systemów kostek brukowych. Pasuje do nowoczesnych posesji, jest także wykorzystywany w wielkich aranżacjach biurowych, ale równie pięknie prezentuje się na drogach, ścieżkach, alejkach czy podjazdach wokół domu.

 Kolory

     Granito   Solaro   bianco carrara

Kształty

 

Antico

1.  Akropol

Akropol

Delikatnie profilowana nawierzchnia elementów z linii Akropol to cecha charakterystyczna tego systemu. Proste kształty oraz uniwersalnej wielkości wymiary  umożliwiają wypełnienie w efektowny sposób przestrzeni małych oraz dużych. Intensywne, brązowe zabarwienie elementów w trzech odcieniach pozwala na dobranie rozwiązania pod kątem indywidualnych preferencji. Zaletą produktów jest także atrakcyjna cena w porównaniu z jakością.

Kolor

 kolor popielaty  kolor pastello kasztanowy

 Kształty

 

Parametry techniczne

2. Iberia

Iberia

WSZECHSTRONNA I CHARAKTERYSTYCZNA Kostki Iberia można aranżować na wiele sposobów (10 różnych wzorów ułożenia), albo zostawiając między nimi przestrzeń na odpływ wody do gruntu, albo tworząc z nich jednolitą płaszczyznę. Dzięki ażurowemu designowi kostki te dołączyły do grupy Eco – czyli produktów, pod którymi możliwe jest swobodne funkcjonowanie ekosystemu. Kostki te dobrze komponują się z grysem lub trawą. Można je układać na drogach lub na podjazdach.

Kolor

 kolor popielaty  kolor pastello kasztanowy

 Kształty

3. Nostalit

Nostalit

System Nostalit marki Libet pozwala tworzyć układy niezwykłe. Na całość składają się kostki brukowe w postaci: dwóch różnej wielkości trapezów, trzech różnej wielkości prostokątów oraz dwóch elementów dwumodułowych. Taka rozmaitość kształtów zapewnia niezwykłe nawierzchnie, idealnie dostosowane do potrzeb i gustu użytkowników. Estetyki dodaje także lekko wypukła forma z zaokrąglonymi brzegami.

Kolor

kolory jesieni

Kształty

Parametry techniczne

4.  Piccola

 Piccola

Wyjątkowo ozdobne elementy do układania nawierzchni z serii Piccola pozwalają na prawdziwe szaleństwo w aranżacji kształtów opartych na łukach, kołach, a nawet okręgach. Niezwykła plastyczność wynika z nietypowej formy oraz kolorystyki. Pięć różnej wielkości trapezów o nieregularnych brzegach i różnym gradiencie pozwala stworzyć gęstą, dekoracyjną sieć stanowiącą prawdziwą ozdobę posesji.

Kolor

pastello  kolory jesieni  kasztanowy  tabacco    

Kształty

 

Parametry techniczne

5. Stone Road

Stone Road

Kolor

 kolor popielaty  kolor pastello kasztanowy

 Kształty

6. Stream Line

Stream Line

Kolor

  kolor pastello kasztanowy

 Kształty

7. Vertigo

Vertigo

Kolor

  kasztanowy

 Kształty

8.  Via Castello Color Flex

Via Castello

Kolorowe kostki brukowe z linii Via Castello Color Flex dają możliwość wyboru rozwiązania z aż trzynastu prostokątów o różnej powierzchni. Tak rozbudowany system powstał z myślą o tych, którzy wymagają czegoś więcej od nawierzchni. Pozwalają tworzyć niestandardowe, unikalne układy. Zupełnie nowatorski sposób barwienia zwiększa walory estetyczne produktów, które dostępne są w rozbudowanej gamie odcieni w obrębie swojego koloru.

 Kolor

pastello kasztanowy

Kształty

 

Parametry techniczne

9.  Via Trio Color Flex

Via Trio

Efektownie cieniowane wyroby marki Libet z linii Via Castello Color Flex powstały w wyniku zastosowania nowej technologii barwienia. Przedmioty odznaczają się wyjątkową kolorystyką , która wprowadza do pomieszczeń nawierzchnię o naturalnym wyglądzie. Wyroby wykonane są podobnie jak w serii Imola Color Flex z dużych płyt, które ułatwiają prace montażowe. Gwarantują oszałamiający efekt w korzystnej cenie.

 Kolor

tabacco pastello

Kształty

 

Parametry techniczne

10.  Imola Color Flex

Imola Color Flex

Nowoczesne, minimalistyczne kształty w systemie Imola Color Flex to odpowiedź na zapotrzebowanie osób ceniących modernistyczny wygląd i czystą formę. Kostki dostępne są w czerech wariantach wymiarowych, w postaci rozległych prostokątów. Idealnie dopasowują się do dużych powierzchni, zapewniając łatwość układania i przyspieszając prace wykończeniowe. Nie obowiązuje w tym wypadku zasada układania z trzech palet.

Kolor

pastello  kasztanowy

Kształty

 

Aspero

 

1.Imola

Imola

 dark grey  grey

2. Via Castello

Via Castello

 sand beige  brown peat

3. Via Trio

Via Trio

 ashen  dark grey  sand beige  peat

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij